ordu-logo

Son Dakika
19 Şubat 2018 Pazartesi

BITCOIN DALGALANMALARI GÜNDE 2000$’I GEÇTİ

07 Şubat 2018 Çarşamba, 17:58

Bitcoin, diğer büyük kripto para birimlerinde keskin artışlarla birlikte Çarşamba sabahı yükseldi

Sabit fiyat endeksi, dört büyük borsa arasındaki fiyatları izleyen CoinDesk‘e göre, piyasa değeri bazında en büyük dijital para birimi olan EST, sabah 8.400’den% 9.5 daha yüksek bir ticaret gerçekleştirdi ve bir günden fazla 2.000 dolardan fazla kazandı.Finanslive ‘nin açıklamasına göre bitcoin düşüşleri daha da fazla aşağıya ineceğini araştırmalarında belirtmiş.

Kazançlar, Salı günü İpuçları ve Değişiklikler Komisyonu ve Emtia Vadeli İşlem Komisyonu başkanlarının kripto para birimleri geliştirme konusunda ağır bir yasak olmaksızın tüketicinin korunmasını vurguladığı sanal para birlikleri konulu Senato Bankacılık Komitesi’ni izledi. Başkanlıklar, Hazine Sekreteri Steven Mnuchin’in hızla büyümekte olan endüstrideki düzenlemeleri koordine etmek için çeşitli federal kurumları bir araya getirdiğini de belirtti.

Duruşma öncesinde, bitcoin fiyatı 6,000 dolardan biraz düşerek 5,947,40 dolara geriledi. Bu rakam, 13 Kasım’dan bu yana en düşük seviye olan ABD hisse senetlerinde bir düşüş yaşattı. S & P 500, Salı günü geç saatlerde% 1.7 daha yüksek bir seviyeye yükseldi, ancak borsa endeksleri Çarşamba günü açık bir düşüşe işaret ediyor.

Diğer kripto para birimleri Çarşamba sabahı daha yüksek işlem gördü. CoinMarketCap’e göre Eteryum % 5.6 artarak 838 $, dalgalanma oranı% 2.3, bitcoin nakit değeri% 4.8 arttı.

24 saat boyunca, piyasa değerine göre 15 en büyük kripto para birimi, çift haneli kazançlar gösterdi ve en büyük avansçısı % 45 arttı. Bıtcoın, şubat için yaklaşık% 17 daha düşük ve bu yıl şu ana kadar % 39 azaldı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz