ordu-logo
Son Dakika
14 Aralık 2017 Perşembe
mobilya

Amasya’da ziyaretler

11 Ekim 2017 Çarşamba, 08:20

Yeni kurulan Amasya Gazeteciler Cemiyeti de Karadeniz Gazeteciler Federasyonu bünyesinde, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu çatısı altına girdi.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen, Amasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cihan Okur ve yönetim kurulu üyeleri ile Amasya’da bir dizi çalışma ve ziyaret gerçekleştirdi.

            Yeni kurulan Amasya Gazeteciler Cemiyeti çalışmalarına hızlı başladı. Cemiyet başkanı Cihan Okur ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen ile birlikte Amasya Valisi Dr. Osman Vural, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde yeni kurulan Amasya Gazeteciler Cemiyeti’nin hedefleri görüşüldü. Yerel yöneticiler Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun bir Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın da Amasya’da yapılması yönünde beklentilerini dile getirdiler. Haber merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir