ordu-logo
Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı
mobilya

“HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

20 Kasım 2017 Pazartesi, 09:20

Sivil Toplu Kuruluşlarını (STK) sıklıkla ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın bu kez ki durağı Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası (Teç-Sen) Ordu Şubesi oldu. Şehri STK’larla birlikte yönettiklerini söyleyen Tekintaş, halkın yararı için çalışmaya devam ettiklerini dile getirdi.

 

Teç-Sen Ordu Şube Başkanı Nihat Koç, yönetim kurulu üyeleri ve sendika çalışanları ile bir araya gelen Tekintaş, gerçekleşen ziyarette fikir alışverişinde bulunulurken çeşitli konularda istişare yapıldı.

“Birlikte yönetiyoruz”

Başkan Tekintaş, şehri STK’larla birlikte istişare içerisinde yönetmenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyleyerek; “STK’larımızı ziyaret kapsamında Teç-Sen’i ziyaret ettik. Şehri birlikte yönetmenin, şehre birlikte hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yerel yöneticiler olarak bizler ve ekibimiz gece-gündüz demeden bu millet için çalışmaya devam ediyoruz. Tüm bu çalışmaları yaparken STK’larla istişarelerde bulunuyoruz. Yaptığımız ziyaretlerimizle hem fikir alış-verişinde bulunuyoruz hem yaptıklarımızı anlatıyoruz hem de yapmamız gerekenleri istişare etmiş oluyoruz. Güzel misafirperverlikleri için Teç-Sen yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“İstek ve şikayetleri bildiriyoruz”

Teç-Sen Ordu Şube Başkanı Nihat Koç ise gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutluluk duyduklarını aktararak; “Bizler Milli Eğitim Bakanlığı’nın birer neferi olarak çeşitli kademelerde görev yapan arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda birçok arkadaşımız kendini geliştirmek amacıyla düzenlenen birçok eğitime ve faaliyete katılım gösteriyor. Bizlerde sendika olarak üyelerimizin istek ve şikayetlerini zaman zaman siyasilerle ve yetkililerle paylaşıyoruz. Ziyaretinden dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir