ordu-logo

Son Dakika
19 Şubat 2018 Pazartesi

Kan donduran ayrıntı!

03 Şubat 2018 Cumartesi, 09:15

        

            Perşembe’de yeğenini yaralayan, ağabeyinin torununu da öldüren cani amcanın evdeki 14 yaşındaki kız çocuğunu ormana sürükleyerek kaçırmak istediği, genç kızın son anda kurtulduğu öğrenildi.

 

            Perşembe’nin Güzelyurt Mahallesi’nde yaşanan olayın ayrıntıları gün yüzüne çıktıkça insanın kanını donduruyor.

 

            Yavrusunun üzerine kapandı

İddiaya göre arıcılık yaptığı için il dışında bulunan ağabeyinin evine alkollü bir şekildi giden 40 yaşındaki Rüstem Kılıç, burada çıkan tartışmada yeğeni Bahar Kılıç ve onun çocuğu 11 yaşındaki Ömer K.ı bıçakladı.

Genç kadın evde bulunan kundaktaki çocuğunu korumak için üzerine kapandı. Burada kayınbiraderi bıçak darbelerine devam etti.

            Durumu ciddi

11 yaşındaki Ömer Kılıç olay yerinde yaşamını yitirirken genç kadın ise ağır yaralı olarak Ordu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ciddi olduğu bildirilen kadın acil olarak Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

            Genç kızı kaçırmak istedi

Anneyi ağır yaralayan, ağabeyinin torununu da öldüren cani amca daha sonra evde bulunan 14 yaşındaki genç kızı sürükleyerek ormana doğru kaçırmak istedi. Bağırarak yardım isteyen genç kız sesini duyuramayınca yerde bulunan taşla cani amcanın kafasına birkaç kez vurarak elinden kurtularak kaçtı.

Karşı mahallede saklanan genç kız daha sonra jandarma tarafından bulunarak sağlık gözetimine alındı.

            Her yerde aranıyor

Rüstem Kılıç adlı cani, güvenlik güçlerince olay yerinin çevresinde ve gidebileceği yerlerde aranıyor. Zanlının kafasına aldığı taş darbeleri nedeniyle yaralı olduğu için çok uzağa gidemeyeceği ihtimali üzerinde duruluyor.

 

Ömer toprağa verildi

Amcasının öldürdüğü Ömer’in cenaze namazı dün kılındı. Gözyaşlarının sel olduğu cenaze namazının ardından küçük Ömer toprağa verildi.

 

Haber merkezi

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz