ordu-logo
Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı
mobilya

KÖPRÜBAŞI, MEYDANINA KAVUŞUYOR!

18 Kasım 2017 Cumartesi, 09:20

Ordu’ya yaptığı yatırımlarla hayatı kolaylaştıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Altınordu ilçesine güzellik katacak ve yaşam alanı olarak kullanılacak olan Köprübaşı Meydan Projesi’nin ihalesini yaptı.

 

Köprübaşı Meydan Projesi’yle ilgili Bülbül Deresi’nde zemin etüdü çalışmasının yapıldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, ” Gerekli altyapı hazırlıklarının tamamlanmasıyla birlikte proje ihale edilerek yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Projenin kısa zamanda yapım çalışmalarına başlanması planlanıyor” diye konuştu.

“Güzel bir yaşam alanı olacak”

Köprübaşı Meydan Projesi’yle birlikte Ordu’ya yeni bir meydan kazandıracaklarını aktaran Yılmaz, şunları kaydetti; “Trafiğe kapattığımız Süleyman Felek Caddemizde yayalaştırma ve dış cephe iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor. Köprübaşı mevkiinde köprünün her iki tarafında derenin üzerini kapatacak, Köprübaşı Camii’nin de dâhil olacağı bu alanda yeni bir çevre düzenlemesi yaparak vatandaşlarımız için ortak yaşam alanı oluşturacağız. Her iki proje birbirini tamamlayacak şekilde ilerleyecek ve çalışmamız tamamlandığına ortaya çok güzel bir yaşam alanı çıkacak.”

Haber merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir