ordu-logo
Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı
mobilya

Onların da parkı var…

11 Ekim 2017 Çarşamba, 08:39

Ordu’nun Büyükşehir olmasından sonra mahalleye dönüşen köyler de kent hizmetlerinden nasibini almaya başladı. Kısacık Mahallesi çocuk parkına kavuştu.

 

Altınordu Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ettiği Kısacık Mahallesi’nde çocukları da unutmadı ve onlar için de oyun parkı yaptı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Mahallelerimize modern bir kimlik kazandırmaya devam ediyoruz. Çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, çevre düzeni ve park bahçesi ile çok özel mekanlar inşa ediyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile çocuklarımız ve aileleri güzel zaman geçirirken konforlu yollarla da ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Modern bir gelecek için bu tür çalışmaları sürdürmeye durmaksızın devam ediyoruz” dedi.

Kısacık Mahallesi’nde sürdürülen çalışmaları değerlendiren mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Uzun yıllardır mahallelerde çalışma yapılmadığını ifade eden mahalleliler gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini ilettiler. Haber merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir