ordu-logo

Son Dakika
19 Şubat 2018 Pazartesi

“Ordu altın yılını yaşıyor!”

03 Şubat 2018 Cumartesi, 08:21

        

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Vali Seddar Yavuz ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

Çalık Büyükşehir Belediyesini ziyarette yaptığı konuşmada, “Ordu ilimiz, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde tecrübeli Milletvekillimiz Başkan Enver Yılmaz’ın seçilmesiyle birlikte Ak Belediyecilikle tanışmış oldu. Yapmış olduğu hizmetler, sosyal belediyeciliğe yaptığı katkılar, kültürel belediyecilik adına hayata geçirdiği projeler ve fiziksel gelişmeler için kıymetli Başkanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Elinize, yüreğinize sağlık” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. İlk olarak şeref defterini imzalayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, daha sonra makama geçti.

Ziyaretlerin ardından Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Başkan Enver Yılmaz ve beraberindekiler, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan “El Emeği Çarşısı”nı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Haber merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz