ordu-logo

Son Dakika
19 Şubat 2018 Pazartesi

OSKİ’DEN ONLİNE KOLAYLIK!

03 Şubat 2018 Cumartesi, 09:05

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), yeni uygulamasıyla beraber su faturalarını mail ve SMS olarak abonelere ulaştırmaya başladı.

 

Şimdiye kadar abone adreslerine bırakılan faturalar, yapılan yeni bir düzenleme ile artık abonelerin cep telefonlarına sms olarak ve ayrıca mail adreslerine mail olarak iletilmeye başlandı. Bu yeni uygulama sayesinde fatura kesildiği anda, fatura bilgileri eş zamanlı olarak abonelerin cep telefonlarına ve mail adreslerine gönderiliyor.

“Anlık görebilecekler”

OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, yeni sistemle alakalı; “Abonelerimize daha iyi hizmet verebilmek için Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığımız, bir süredir bu yeni uygulamamız üzerinde çalışıyordu. Yaklaşık bir ay önce başlayan uygulamamız sayesinde, sayacı okunan abonelerimiz su faturalarını cep telefonlarında ve mail adreslerinde anlık olarak görebilecek. Online fatura hizmetimiz tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Öte yandan cep telefonu ve mail adresine fatura bilgileri gelmeyenlerin ise Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde bulunan şube müdürlüklerine başvurmaları gerekiyor.

Haber merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz