ordu-logo
Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı
mobilya

Yurda döndüler…

12 Ekim 2017 Perşembe, 08:47

Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Almanya’da bir dizi görüşme ve ziyaret yapan Ordulu firmaları yöneticileri yurda döndü.

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) tarafından yazılıp, yürütülen “Fındık ve Mamulleri Sektöründe Rekabetçiliğin Artırılması ve Güç Birliğinin Sağlanması” adlı URGE Projesi kapsamında Almanya’ya giden Ordulu bir grup işadamından oluşan heyet, Almanya’da ilk olarak MÜSİAD tarafından düzenlenen ikili iş görüşmeleri kapsamında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın temsilcileriyle bir araya geldi.

            Ordu ve firmalar tanıtıldı

            Bu buluşmada, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Proje Uzmanı Tamer Nasuhbeyoğlu, iş adamlarına önce proje hakkında bir sunum yaptı. Konuşmasında Ordu’da üretilen fındık ve diğer ürünlere de değinen Nasuhbeyoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının faaliyetleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.

Nasuhbeyoğlu’nun sunumunun ardından Ordu’daki firmaların tanıtımının yer aldığı bir slayt gösterisi gerçekleştirildi, bununla birlikte Ordu ilinin de tanıtım filmi gösterildi.

Sunumların ardından da firma temsilcileri toptancı ve alıcılarla ikili görüşme gerçekleştirdiler.

Ordulu firma temsilcileri Almanya gezisinin diğer günlerini de başta gıda fuarları olmak üzere iş alanları ile ilgili çeşitli ziyaret ve temaslarla geçirdiler. Haber merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir