ordu-logo
Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı
mobilya

Aamir Khan Filmleri 2017

17 Temmuz 2017 Pazartesi, 00:32

Sinemaları her an yanımızda gezdiremeyiz ancak hepimizin yanında gezdirdiği telefonlar film izle için her zaman yanımızda. Online film izle için birçok alternatif site var öncelikle sizlere film için konumuzu açıklamak istiyorum. Sitemizden en uygun olarak yerli film izle kategorisinde iki filmini izle, Mumya 2017 izle, Aamir Khan Filmleri konusunu ele alacağız.

Yerli film izle kategorisinde 04.08.2017 tarihinde vizyona girecek olan iki filmini izle konusunda çok iddialı türk yapımı film oldu.Fatih Gürler ve Ramazan Özer’in yönettiği iki korku filmi izle yabancı filmleri aratmayacak düzeyde olup IMDB puanında 8 puan üzeri bekleyen Türk yapımı yerli film. Sinemaya gittiğimde eğerki filme karar veremiyorsam yerli film izlemeyi tercih ederim çünkü hem ülke finansı için hemde ne olursa olsun kendi etnik kökenimizi yansıttığı için daha doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum. Kaldıki yabancı filmlerde bazen onların espirileri bizlere hiç komik gelmez iken yersiz gülmelerimizde olabiliyor. Bu yüzden yerli film her zaman tercihim olmuştur.

Mumya 2017 izleyicilerini zombilerle karşılıyor. Yabancı film kategorisinde IMDB puanı yüksek olup çocukluğumuzdan bu filmi bilmeyenimiz yoktur. Kimimizin rüyalarına girmiş kimimiz odadan çıkamamıştık. Mumya 2017 de askerler tabutu açtığında mumya uyanacaktı. Yüzyıllardır tabutun içinde hapsedilmenin verdiği baskı ve öfkesi ile saldıracaktı. Korku filmi izlemeyi seviyorsanız mutlaka bu filmi izlemelisiniz.

Hintten dünyaya gelen bir yıldız olan Aamir Khan Filmlerini sevmeyen yoktur. Televizyonlarda nezaman yayınlansa herkesin açık bıraktığı kanaldır. Aamir Khan eşi ile Türkiyeye gelmiş Dangal izle filmini çekmiştir. Ülkemize saygısı ve sevgisini gösteren Aamir Khan bizi onurlandırmıştır. Film yapımcıları için bütün seti toplayıp farklı ülkede film çekmek hiç kolay birşey değildir. Aamir Khan Filmleri hayatın bir parçasıdır.

Sonuç olarak Yerli Film İzle konusunda iki filmini izle için vizyon günü beklediğimiz bu günlerde Mumya 2017 izleyerek biraz korkabiliriz. Ancak korkumuzu da yenmemize biraz gülmemize yardımcı olacak filmler için Aamir Khan Filmleri unutulmazdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir